20 stycznia 2014

NinoVeron #6 - Łódź akty

     No to czas pokazać kilka aktowych zdjęć z moim Ulubionym Fotografem, z którym mogłabym pracować w ślepo a i tak wiem, że efekty były takie, jakich oczekuję :) 
     Obiecywałam, że będą na dniach, ale czas produkcji się troszkę przedłużył, przez co mam takie ilości, że nie wiem co wybrać. Będę jednak twarda i postaram się wybrać te kadry, które moim zdaniem są najlepsze.

     Jak wspominałam wcześniej - WSZYSTKO nam zagrało tak, jak chcieliśmy - na czele ze światłem, które tego dnia było kapitalne! Chcąc uzyskać takie efekty, jakie zobaczycie poniżej snuliśmy modły o intensywne słońce. Do tego dołożyliśmy nasze porozumienie bez słów, pełne zaufanie i chęci tworzenia takich samych obrazów. Jak widać - szczęście sprzyjało i zdjęcia wyszły po naszemu :)

Zapraszam więc do obejrzenia tych kilku(nastu) ujęć.

Kilka dodatkowych możecie zobaczyć na blogu u Bartka.

Fanpage: Enigma / Ninoveron


5 komentarzy:

 1. Przecudna sesja, aż nie wiem co napisać. Próbowałem wybrać moim zdanie najlepsze, ale w tym przypadku się po prostu nie da :) Domyślam się więc jak trudno było wybrać te kilkanaście najlepszych. Wszystkie są wspaniałe.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to było trudne :)
   No i jest nam miło, że to, co wspólnie stworzyliśmy komuś się spodobało :)

   Usuń
  2. Anonimowy3/13/2014

   Grzegorz.Z
   jest intymnie i subtelnie:D jest super,rzadko trafiają się modelki ( szczególnie na MM), które potrafią wyrazić swoją "golizną" :D właśnie to coś...szacun dla modelki i fotografa....chociaż bede upierdliwy iiii powiem ,że dwa zdjątka z serii opieranej o ściankę troszeczkę są dla mua sztampowe ale tylko troszeczkę :D...w zasadzie kiedy prześwietliłem Twój profil na MM oniemiałem i skorciłem się odwiedzić bloga ..i ....wcale nie żałuję...:D powodzenia w dalszych sesjach

   Usuń
 2. Anonimowy5/05/2015

  Podoba mi się. Niektóre zdjęcia jakby inspirowane np.: JL Sieffem (np pierwsze Sleepieng Beaty z 1991 roku), albo 5te i ostatnie zdjęciem Woman at a Window/Fashion for Elle), choć wiem, że to Wasze autorskie zdjęcia. Widać też profesjonalizm modelki (ale też niespotykaną zmysłowość). Oglądałem inne galerie i czytałem komentarze, podoba mi się Twoje poczucie humoru. Pozdrowienia, Tomasz A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no Sieffa prace znam, niektóre nawet mam w inspiracjach ;) Ale wtedy jeszcze go nie znałam i mało zbierałam inspiracji, więc to nasza sesja, która była dość specyficzna i ma dla nas ogromne znaczenie :)
   A zmysłowość ... To moje drugie imię. Identyfikuję się z tą cechą i uważam, że zostałam nią szczodrze obdarowana ;)
   Z kolei poczucie humoru - no jakieś takie mi czasami wyjdzie ;)

   Usuń

Archiwum bloga

Nie możesz znaleźć? Pomogę ;)